Рус
Добавьте товары в желания
0
Популярные категории
О магазине

• Наш фах – гастробізнес. Наша компанія спеціалізується на постачанні промислового обладнання, промислової та побутової техніки для комплексного забезпечення потреб харчоблоків в закладах різного типу: бари, кав'ярні, паби, піцерії, ресторани, їдальні.
• Наш фокус – Ваші потреби. Дилерські відносини з українськими та закордонними постачальниками обладнання дозволяють нам швидко та гнучко підходити до задоволення Ваших потреб, пропонуючи вигідні ціни на наші товари.
• Наша мета – довготривале співробітництво. Наші спеціалісти відреагують та фахово проконсультують щодо будь-яких Ваших потреб. Для нас співпраця не закінчується виконанням одного Договору про постачання. Ми ставимо перед собою завдання побудову міцних, тривалих відносин з нашими клієнтами.

Наверх

Мы заботимся о вашей конфиденциальности

Этот веб-сайт использует файлы cookie для маркетинга и статистических целей, а также для безопасной и оптимальной работы сайта. Вы можете изменить это в настройках вашего браузера. Нажмите на кнопку «Согласиться», чтобы дать согласие на использование файлов cookie. Подробнее можно ознакомиться на странице Пользовательское соглашение.

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины